Sukces naszego ucznia Oliwiera!

Miło nam poinformować, że uczeń naszej szkoły Oliwier Miżdżal (klasa 6a), zakończył zawody w wędkarstwie sukcesem. Wydarzenie miało miejsce 12 czerwca na obiekcie „Leśny Potok”, którego organizatorem był Miejski Ośrodek Sportu i Rekreacji w Bolesławcu. Zawody były rozgrywane w dwóch kategoriach wiekowych: 10 i 12 lat oraz 13-15 lat, w myśl zasady „złów i wypuść”, czyli wszystkie złowione ryby wrócą z powrotem do wody. Oliwierowi udało się uzyskać drugie miejsce w klasyfikacji ogólnej na zawodach wędkarskich oraz  dodatkowo zajął pierwsze miejsce za złowienie największej ryby.

Gratulujemy sukcesu uczniowi naszej szkoły oraz wspaniałym rodzicom!

/opracowała Patrycja Kasperek/

Data dodania: 2021-06-23 19:25:59