Ikona powiększania tekstu
Ikona podkreślenie linków
Odnośnik do Deklaracja dostępności
Resetowanie ustawień

Sukces Miłosza w Regionalnym Turnieju Karate Dzieci i Młodzieży - Orzeszków 2022

Dnia 22 października 2022 roku w Hali Sportowej przy Szkole Podstawowej w Orzeszkowie odbył się Regionalny Turniej Karate Dzieci i Młodzieży - Orzeszków 2022. Turniej był przeznaczony dla dzieci i młodzieży do rocznika 2009. Organizatorami Turnieju byli: Karate Goju Ryu Shuseikan Poland, Klub Karate Goju Ryu Ścinawa oraz Szkoła Podstawowa w Orzeszkowie.

Z radością informujemy, że uczeń naszej szkoły - Miłosz Wojtowicz, wywalczył w Orzeszkowie I miejsce w swojej kategorii wiekowej. Serdecznie gratulujemy Miłoszowi osiągnięcia i życzymy kolejnych wygranych.

Bożena Oleksiuk-Rokoszna

Data dodania: 2022-11-02 00:02:55