Sukces Elizy w Mistrzostwach Euroregionu Pro Europa Viadrina Dzieci i Młodzieży 2021

Dnia 1 października 2021 roku na płycie głównej Stadionu Olimpijskiego w Słubicach odbyły się Mistrzostwa Euroregionu Pro Europa Viadrina Dzieci i Młodzieży 2021, których organizatorem był Słubicki Ośrodek Sportu i Rekreacji. Mistrzostwa euroregionu w lekkiej atletyce to impreza, która na stałe wpisała się do kalendarza sportowych wydarzeń na polsko-niemieckim pograniczu poprzez zachęcanie szerokiej grupy dzieci i młodzieży szkolnej do czynnego spędzania wolnego czasu. W kilku kategoriach wiekowych rywalizowały dzieci oraz młodzież.

Jest nam niezmiernie miło ogłosić, że uczennica kl. 8b - Eliza Psiuch zdobyła 2. miejsce w kategorii „Pchnięcie kulą”.

Składamy serdeczne gratulacje uczennicy i życzymy dalszych sukcesów!

Wychowawca kl. 8b

Adrian Banyś