Sukces Elizy w Finale Dolnośląskim Igrzysk Młodzieży Szkolnej w Lekkiej Atletyce

W dniu 7 czerwca 2022 roku na Stadionie Miejskim w Legnicy odbył się Finał Dolnośląskich Igrzysk Młodzieży Szkolnej - Indywidualne Mistrzostwa w Lekkiej Atletyce. Celem zawodów była popularyzacja lekkiej atletyki poprzez promowanie atrakcyjnych form rywalizacji, promocja zdrowego i aktywnego stylu życia oraz wzrost aktywności fizycznej wśród młodzieży. Głównymi organizatorami zawodów byli  Ministerstwo Sportu i Turystyki oraz Szkolny Związek Sportowy Dolny Śląsk.

Jest nam niezmiernie miło ogłosić, że uczennica kl. 8b - Eliza Psiuch zajęła 2. miejsce w kategorii „Skok wzwyż” w Finale Dolnośląskim Igrzysk Młodzieży Szkolnej w Lekkiej Atletyce.

Opiekę nad przygotowaniem Elizy do zawodów sprawowała pani Wanda Wysocka. Opiekunem uczennicy w czasie igrzysk na Stadionie Miejskim w Legnicy była pani Justyna Orszulak. Składamy serdeczne gratulacje uczennicy i życzymy dalszych sukcesów lekkoatletycznych!

Wychowawca kl. 8b:

Adrian Banyś