Spotkanie ze strażnikami miejskimi

W środę 30 listopada 2022r. naszą szkołę odwiedzili przedstawiciele Straży Miejskiej Bolesławiec wraz ze Strażnikiem Bobrem. Zaproszeni strażnicy poprowadzili zajęcia profilaktyczne „Bezpieczna droga do szkoły" dla uczniów klas I-III. Tematyka prowadzonych zajęć dotyczyła bezpieczeństwa w drodze do szkoły, prawidłowego przechodzenia przez jezdnię, przypomnienia numerów alarmowych oraz unikania różnego rodzaju zagrożeń, np. w kontaktach z osobami obcymi.  Zajęcia odbyły się w miłej atmosferze z aktywnym udziałem uczniów.

Na zakończenie spotkania strażnicy wręczyli dzieciom odblaski, nosząc je przy kurtkach czy plecakach staną się bardziej widoczni na drodze.

Organizator: Agnieszka Naprawca

Data dodania: 2022-12-08 16:59:40