Spotkanie z policjantem.

W dniu 17.06.2019r. uczniowie naszej szkoły spotkali się z policjantem, który opowiedział o bezpiecznym zachowaniu się w miejscach typu kąpielisko, las oraz inne miejsca wakacyjne. Przestrzegł przed nieodpowiednim postępowaniem w czasie wypoczynku oraz wymienił zasady, które sprawią, że wakacje będą wspaniałe.

Następnie klasy I- VI udały się do sal, natomiast klasy VII- VIII wysłuchały prelekcji o niebezpieczeństwach czyhających na nastolatków, czyli alkoholu i dopalaczach. Policjant wspomniał również o konsekwencjach prawnych, karnych przestępstw.

Uczniowie słuchali wykładu z wielkim skupieniem.

Dziękujemy Komendzie Policji w Bolesławcu za mozliwość owocnego  spotkania z policjantem,

Data dodania: 2019-07-04 22:01:53
Data edycji: 2019-07-04 22:02:46