Spotkanie na moście

KONCERT ,,SPOTKANIE NA MOŚCIE III''

Budujemy most, żeby być razem. Most to droga do spotkania, do integracji i przyjaźni. Gdy wejdziemy na most widzimy więcej, jesteśmy ponad podziałami i granicami. Na spotkaniu cieszymy się, że razem łatwiej jest pomóc innym.

20 kwietnia 2012 r. o godz. 16.00 w Szkole Podstawowej Nr 3 w Bolesławcu odbyła się trzecia edycja koncertu charytatywnego pt.,,Spotkanie na moście''. Podczas koncertu występowali soliści i zespoły ze Szkoły Podstawowej Nr3, która jest organizatorem imprezy jak również zespoły z Młodzieżowego Domu Kultury, Szkoły Muzycznej, Domu Dziecka, Zespołu Szkół Mechanicznych, Zespołu Szkół Ogólnokształcących i Zawodowych z Bolesławca. W tym roku na koncert przyjechali także uczniowie z zaprzyjaźnionych szkół z Niemiec i Czech. Most, który wspólnie budowaliśmy przekroczył granice kraju. Podczas koncertu nauczyciele sprzedawali ciasta upieczone przez rodziców oraz napoje. Dochód z koncertu – 2200 zł w przekazany zostanie na leczenie i rehabilitację chorych dzieci.

SP3 Halina Rudzik

Data dodania: 2018-06-07 10:32:03