Spotkanie muzyczne z zespołem "Oktawa"

Spotkanie muzyczne z zespołem

W dniu 07.10.2019r. zespół "Oktawa" ze Zbaraża przyjął zaproszenie pani dyrektor Doroty Basiak i zaszczycił uczniównaszej szkoły występem. Uczniowie również popisali się swoimi muzycznymi i wokalnymi talentami. Pani prezes Towarzystwa Miłośników Lwowa i Kresów Południowo Wschodnich Barbara Smoleńska opowiedziała o współpracy obu miast: Bolesławca i Zbaraża. Następnie zaprosiła uczniów do udziału w akcji "Mogiłę Pradziada ocal od zapomnienia".

Zespół gościł w Bolesławcu przez kilka dni i ubogacił pięknym śpiewem koncert z okazji 30-lecia Towarzystwa Miłośników Lwowa i Kresów Południowo Wschodnich, który miał miejsce w kinie Forum  w sobotę.

Pani Barbara Smoleńska na sesji nadzwyczajnej  otrzymała tytuł "Zasłużony dla miasta Bolesławiec". W maju podobny tytuł przyznał jej mer Zbaraża za zasługi dla tego miasta.

Data dodania: 2019-10-11 13:15:33
Data edycji: 2019-10-11 13:39:19