Słów kilka o dokonaniach Szkolnego Mistrza

Miłosz Wojtowicz, uczeń klasy VI B  Szkoły Podstawowej nr 3 w Bolesławcu systematycznie rozsławia dobre imię placówki dzięki udanym startom w konkursach przedmiotowych oraz artystycznych na szczeblu powiatowym, wojewódzkim i ogólnopolskim.

Powszechnie wiadomo, że wszechstronne uzdolnienia należy systematycznie rozwijać poprzez uczestnictwo w zajęciach indywidualnych i dodatkowych, organizowanych w szkole i poza nią. Nasz uczeń wyjątkowo rzetelnie podchodzi do swoich obowiązków szkolnych,w tym również do czasochłonnych przygotowań z nauczycielami uczącymi języka polskiego, matematyki czy historii.

Poniżej zamieszczam niebywałe osiągnięcia Miłosza. Należy zaznaczyć, że jest to tylko część dorobku w roku szkolnym 2020/2021, ponieważ o wcześniejszych wygranych przez niego konkursach na bieżąco informowaliśmy na stronie internetowej naszej szkoły.

II miejsce

w Powiatowym I Bolesławieckim Konkursie Literackim „Potęga słowa” na „OPOWIADANIE
Z NUT
Ą OPTYMIZMU, czyli sposób na - i nie tylko - trudny czas pandemii” pod patronatem Dolnośląskiego Kuratora Oświaty.

II miejsce

w I Bolesławieckim Konkursie Historycznym ”Od starożytności do współczesności”.

IV miejsce

w Powiatowym Konkursie Historycznym „230 lat Konstytucji” pod patronatem Dolnośląskiego Kuratora Oświaty.

w Powiatowym Bolesławieckim Konkursie Matematycznym „BOLEK” dla klas 5-6.

V miejsce w kraju (I miejsce w województwie)

w Ogólnopolskim Konkursie „X Maks Matematyczny”.

II miejsce

w „V Memoriale im. Urszuli Marciniak”.

Ogromne podziękowania dla Miłosza i gratulacje dla jego Rodziców za wsparcie i motywację.

Wychowawczyni klasy 6b

Data dodania: 2021-05-29 18:46:01