
Drodzy Uczniowie!
Życzymy, by okres wakacyjny był czasem radosnego i bezpiecznego wypoczynku oraz umożliwiał nabranie sił do podejmowania kolejnych wyzwań w nadchodzącym roku szkolnym. Niech ten letni czas będzie pełen niezapomnianych wrażeń, wielu przygód i samych słonecznych dni. Udanych oraz wspaniałych wakacji! Do zobaczenia we wrześniu!
Dyrekcja i Grono Pedagogiczne
Szkoły Podstawowej nr 3 im. Armii Krajowej w Bolesławcu
O bezpieczeństwie w czasie wakacji:
Poradnik bezpiecznego wypoczynku 2025/2026







59-700 Bolesławiec
Ceramiczna 5