PRZEDSTAWIENIE JASEŁKOWE - RADOSNE ŚWIĘTOWANIE NARODZIN PANA JEZUSA

Z okazji Świąt Bożego Narodzenia w naszej szkole 21 grudnia 2022 r. zostało wystawione przedstawienie jasełkowe. O godzinie 9.00 na jasełka przybyli uczniowie z klas starszych, natomiast o godzinie 11.00 z klas I-IV, a także rodzice i dziadkowie. Pani dyrektor powitała społeczność naszej szkoły i przybyłych na jasełka gości oraz serdecznymi słowami i życzeniami rozpoczęła wspólne świętowanie.

Młodzi aktorzy w uroczy i wzruszający sposób przedstawili wydarzenia sprzed ponad dwóch tysięcy lat, kiedy to w Betlejem w ubogiej szopie narodziło się Dzieciątko Jezus. Świąteczny nastrój podkreślała bogata scenografia oraz efektowne kostiumy aktorów. Piękna inscenizacji dodały kolędy i pastorałki, które napełniły wszystkich świąteczną radością oraz sprawiły, że każdy mógł poczuć atmosferę świąt. Uczniowie śpiewem oraz tańcem uświetnili wspólne świętowanie. Na koniec świątecznego spotkania zostały wręczone nagrody i dyplomy przygotowane dla laureatów szkolnego konkursu pt. "Mój najpiękniejszy różaniec".

Serdeczne podziękowania kierujemy szczególnie do wszystkich uczniów, którzy występowali w jasełkach oraz rodziców i nauczycieli zaangażowanych w przygotowanie przedstawienia.

Halina Rudzik i Urszula Szaja

Data dodania: 2022-12-22 20:34:28