PRO – LEARN TEENS

Szanowni Rodzice,

miło jest nam poinformować, że nasza szkoła weźmie udział  w ogólnopolskim badaniu pilotażowym narzędziem do diagnozy stylów uczenia się i funkcji poznawczych dzieci – PRO-LEARN Teens.

Pilotażowe badanie organizowane jest przez Polską Fundację Wspomagania Rozwoju Gospodarczego „OIC Poland” – koordynatora  projektu ”Fostering children’s learning processes and cognitive abilities through holistic approach and innovative methods – PRO-LEARN” realizowane w ramach programu Erasmus+ (sektor edukacja szkolna).

Narzędzie PRO-LEARN Teens jest to innowacyjne elektroniczne narzędzie psychometryczne do diagnozowania funkcji poznawczych (uwaga, spostrzeganie, myślenie, pamięć) i rozpoznawania preferowanego stylu uczenia się dzieci (wzrokowy, słuchowy, czytanie/pisanie, kinestetyczny) w wieku od 11 do 14 lat.

Szczegółowe informacje dotyczące badania zostaną przesłane Państwu po przerwie świątecznej poprzez e-dziennik.

Więcej informacji o badaniu znajdziecie Państwo klikając w poniższy link:

Opiekunowie projektu:

p.Estera Żak