Prezentacje szkół ponadpodstawowych

W dniach 22-23.03.2023 r. uczniowie klas ósmych naszej szkoły wzięli udział w prezentacjach szkół ponadpodstawowych z naszego powiatu. Młodzież miała możliwość zapoznania się z ofertą edukacyjną oraz wymaganiami rekrutacyjnymi każdej ze szkół. Uczniowie obejrzeli także prezentacje multimedialne, które przybliżyły im specyfikę danej placówki oświatowej. Również obecność uczniów szkół ponadpodstawowych była dobrą okazją do zadawania pytań na temat codzienności szkolnej.

Mamy nadzieję, że podczas prezentacji każdy uczeń znalazł odpowiednią dla siebie klasę, a rekrutacja do wymarzonej szkoły ponadpodstawowej zakończy się sukcesem. Uczniom życzymy powodzenia, a szkołom, które były z nami, serdecznie dziękujemy za przybycie i poświęcony nam czas.

Składamy podziękowania nauczycielom oraz uczniom I Liceum Ogólnokształcącego, II Liceum Ogólnokształcącego, Zespołu Szkół Elektronicznych, Zespołu Szkół Ogólnokształcących i Zawodowych, Zespołu Szkół Handlowych i Usługowych, Zespołu Szkół Mechanicznych oraz Zespołu Szkół Ekonomiczno-Technicznych w Rakowicach Wielkich.

Katarzyna Wierzejska

Data dodania: 2023-04-03 21:35:01