Pożegnalna dyskoteka klas ósmych

Dnia 15 czerwca 2023 r. w murach naszej szkoły odbyła się pożegnalna dyskoteka klas ósmych pod opieką wychowawców - pani Bożeny Oleksiuk-Rokosznej, pani Małgorzaty Maksymów oraz pani Patrycji Kasperek.

Wszystko zostało bardzo dobrze przygotowane i dopięte na ostatni guzik przez ósmoklasistów. Uczniowie wraz z rodzicami przygotowali również przepyszny poczęstunek. W tym dniu młodzieży towarzyszyła cudowna atmosfera i jeszcze lepsza zabawa. Wszyscy uczestnicy od samego początku świetnie się bawili. Przy dźwiękach największych hitów z list przebojów uczniowie dali popis swoich umiejętności tanecznych. Nie zabrakło takich przebojów jak „Belgijka” czy „Macarena”, do których młodzież zatańczyła wspólnie z panem Adrianem Banysiem - opiekunem Samorządu Uczniowskiego.

Był to dobry moment, by spędzić ostatnie chwile w gronie kolegów oraz koleżanek ze szkoły. Zabawy i śmiechu było co niemiara. Czas minął zdecydowanie za szybko i wszyscy jeszcze chętnie zostaliby dłużej na parkiecie, aby wspólnie się pobawić i doskonalić swój taneczny kunszt. Uczestnicy dyskoteki rozstali się w doskonałych humorach. Pamiątkowe zdjęcia potwierdzają, że zabawa była bardzo udana.

Serdecznie dziękujemy wszystkim, którzy przyczynili się do organizacji tej dyskoteki.

/Opracowała Patrycja Kasperek/

Data dodania: 2023-06-19 21:03:47