POTRZEBNA TWOJA POMOC - wsparcie rodziny poszkodowanej w pożarze domu

Dnia 14 grudnia 2022 r. (środa) Samorząd Uczniowski wraz z Radą Rodziców przy Szkole Podstawowej nr 3 im. Armii Krajowej w Bolesławcu zapraszają wszystkich chętnych do włączenia się w akcję szkolną "Wsparcie rodziny poszkodowanej w pożarze domu w Suszkach". W ramach planowanego na ten dzień przedsięwzięcia Rada Rodziców organizuje sprzedaż wypieków przygotowanych przez rodziców uczniów klas I-VIII, która odbędzie się od godz. 8.00 rano na korytarzu koło sekretariatu szkoły.

Pieniądze zebrane w ramach akcji zostaną wpłacone przez Radę Rodziców na konto portalu charytatywnego Fundacji Pomagam.pl w celu wsparcia rodziny uczennicy Zespołu Szkół Ogólnokształcących i Zawodowych im. mjra H. Sucharskiego w Bolesławcu, która została poszkodowana w pożarze domu w Suszkach dnia 24 listopada 2022 r. W wyniku tego zdarzenia w jednej chwili dziewięcioosobowa rodzina straciła dorobek całego życia.

Kierując się potrzebą serca prosimy o włączenie się w pomoc dla poszkodowanej rodziny.

Wobec trudnych wydarzeń, nikt nie powinien pozostać sam…

Opiekunowie Samorządu Uczniowskiego wraz z Radą Rodziców zapraszają serdecznie do włączenia się w akcję szkolną.

Adrian Banyś i Agnieszka Markowicz

Data dodania: 2022-12-07 21:29:06