Porządkowanie cmentarza- kl. Vb.

Udział w akcji „Szkoła Pamięta”

25 października uczniowie z klasy 5b uczestniczyli w szczytnej akcji na terenie cmentarza komunalnego w Bolesławcu przy ulicy Śluzowej, przebiegającej pod hasłem „Szkoła Pamięta”. Tego dnia dzieci grabiły i zbierały do worków zrzucone z drzew liście , które zalegały w alejkach. Oprócz tego porządkowały zapomniane i zaniedbane mogiły poprzez usuwanie z nich liści i chwastów. Z dużym zapałem i poświęceniem przywracano schludny wygląd miejscu wiecznego spoczynku poprzednich pokoleń Bolesławian.

Opiekę nad uczniami sprawowały panie :Bożena Oleksiuk-Rokoszna i Wanda Wysocka

Data dodania: 2019-10-30 20:29:35