POMOC dla DOMU DZIECKA

Dobro to jedna z niewielu rzeczy, która wraca, gdy się ją daje. Bezinteresowna pomoc w dzisiejszych czasach nie jest często spotykanym zjawiskiem, a mimo to uczniowie Szkoły Podstawowej nr 3 w Bolesławcu potrafią wyciągnąć dłoń do drugiego człowieka, nie oczekując niczego w zamian.

Społeczność szkolna Szkoły Podstawowej nr 3 zorganizowała zbiórkę chusteczek higienicznych dla Domu Dziecka w Bolesławcu. Dziękujemy za dary i okazane serca.

Dziękuję klasie 7a za pomoc, szczególnie Alanowi Kosztowniakowi, Mai Burdzy, Filipowi Szymańskiemu, Sebastianowi Surkontowi, Sebastianowi Teliczkowi oraz Kacprowi Biernatowi.

/Patrycja Kasperek/

Data dodania: 2021-11-16 22:08:39