Podziękowanie dla Szkoły Podstawowej nr 3 za udział w akcji „Szkoła do hymnu”

Miło nam poinformować, że Szkoła Podstawowa nr 3 im. Armii Krajowej w Bolesławcu otrzymała pamiątkowy dyplom wraz z podziękowaniem od Ministra Edukacji i Nauki Pana Przemysława Czarnka za wspólne odśpiewanie „Mazurka Dąbrowskiego” w ramach akcji „Szkoła do hymnu” w dniu 10 listopada 2022 r. o godzinie 11:11.

W tegorocznej inicjatywie wzięło udział blisko 20,5 tys. przedszkoli, szkół i placówek oświatowych z kraju oraz prawie 360 placówek polonijnych z całego świata. Zachęcamy do zapoznania się z komunikatem podsumowującym akcję:

Data dodania: 2022-11-18 20:40:49
Data edycji: 2022-11-18 23:40:04