Podziękowanie dla szkoły od Miejskiego Ośrodka Pomocy Społecznej w Bolesławcu

Jest nam niezmiernie miło ogłosić, że społeczność Szkoły Podstawowej nr 3 im. Armii Krajowej w Bolesławcu otrzymała dyplom podziękowania od Miejskiego Ośrodka Pomocy Sp[ołecznej w Bolesławcu za udział w akcji "IV Bolesławiecka Paczka Życzliwości".  Akcja skierowana była do rodzin i osób samotnych, które znalazły się w trudnej sytuacji życiowej. Podziękowanie dla szkoły złożyła Pani Karolina Prosół - Dyrektor Miejskiego Ośrodka Pomocy Społecznej w Bolesławcu.

Serdecznie dziękujemy całej społeczności szkolnej za wsparcie akcji, dzięki której wybrana przez szkołę rodzina może odzyskać poczucie wiary na lepsze jutro oraz spojrzeć z uśmiechem na nadchodzące dni.

Halina Rudzik, Agnieszka Markowicz i Adrian Banyś

Udział szkoły w akcji „IV Bolesławiecka Paczka Życzliwości”

Data dodania: 2023-12-19 22:07:50
Data edycji: 2023-12-19 22:08:12