PODZIĘKOWANIA I DYPLOMY DLA SPOŁECZNOŚCI NASZEJ SZKOŁY ZA DAR SERCA

PODZIĘKOWANIA  I  DYPLOMY  DLA   SPOŁECZNOŚCI  NASZEJ SZKOŁY ZA  DAR  SERCA

Do naszej szkoły dotarły piękne dyplomy i podziękowania za  dary finansowe przekazane na wsparcie dzieci mieszkajacych w  Afryce. W ostatnim roku nasza pomoc trafiła do Rwandy i Burundii. Połowa funduszy, które uzyskaliśmy ze sprzedaży rogali marcińskich podczas projektu o św. Marcinie realizowanego corocznie w naszej szkole,  została przekazana na konto Papieskiego Dzieła Misyjnego Dzieci.

Pyszne rogale marcińskie przygotowane przez rodziców dały wiele radości nie tylko uczniom naszej szkoły, ale również przyczyniły się do poprawy sytuacji dzieci z biednych zakątków Afryki. Bardzo dziękuję za wspaniałą postawę i ofiarność społeczności naszej szkoły.

H.Rudzik

Data dodania: 2020-01-07 17:09:45