
Olimpiada Antysmogowa dla klas VII-VIII obejmowała trzy etapy i odbywała się w formule online:
Do pierwszego etapu przystąpiło pięcioro uczniów, z tego dwoje awansowało do etapu wojewódzkiego:
Uczestnicy zmierzyli się z pytaniami konkursowymi dotyczącymi zmian klimatycznych oraz zjawisk fizycznych, zachodzących w atmosferze okołoziemskiej, takich jak: smog, niska emisja, globalne ocieplenie.
Bardzo dziękuję wszystkim startującym w olimpiadzie!
Bożena Oleksiuk-Rokoszna






59-700 Bolesławiec
Ceramiczna 5