Opcje widoku
Ikona powiększania tekstu
Powiększ tekst
Ikona pomniejszania tekstu
Pomniejsz tekst
Ikona zmiany kontrastu
Kontrast
Ikona podkreślenie linków
Podkreślenie linków
Odnośnik do Deklaracja dostępności
Deklaracja dostępności
Resetowanie ustawień
Reset

Podsumowanie Ogólnopolskiej Olimpiady Antysmogowej

Podsumowanie Ogólnopolskiej Olimpiady Antysmogowej

Olimpiada Antysmogowa dla klas VII-VIII obejmowała trzy etapy i odbywała się w formule online: 

  • etap I (szkolny) - 17 marca;
  • etap II (wojewódzki) - 31 marca;
  • finał (ogólnopolski) - 14 kwietnia. 

Do pierwszego etapu przystąpiło pięcioro uczniów, z tego dwoje awansowało do etapu wojewódzkiego: 

  1. Carmen Żekieć - kl. 8a;
  2. Wiktor Gola - kl. 7b
  3. Oskar Tumasz - kl. 7b;
  4. Amelia Fila - kl. 8a;
  5. Alicja Pławiak - kl. 8a. 

Uczestnicy zmierzyli się z pytaniami konkursowymi dotyczącymi zmian klimatycznych oraz zjawisk fizycznych, zachodzących w atmosferze okołoziemskiej, takich jak: smog, niska emisja, globalne ocieplenie.  

 

Bardzo dziękuję wszystkim startującym w olimpiadzie! 

 

 

Bożena Oleksiuk-Rokoszna 

 

Udostępnij
Data dodania: 2026-06-25 20:24:03
Data edycji: 2026-06-26 12:45:34
Ilość wyświetleń: 46

Konkursy

Informacje
Więcej informacji

Kalendarz

Nasi Partnerzy

Bądź z nami
Aktualności i informacje
Biuletynu Informacji PublicznejElektroniczna Platforma Usług Administracji Publicznej
Biuletynu Informacji Publicznej
Elektroniczna Platforma Usług Administracji Publicznej