Czcionka:

A+A-

Kontrast:

PIĘKNY URODZINOWY PREZENT

PIĘKNY  URODZINOWY  PREZENT

Z okazji świąt Bożego Narodzenia w naszej szkole 20 grudnia 2019 r. zostało wystawione przedstawienie pt."Urodzinowy prezent dla Pana Jezusa". Pierwsza część spektaklu odnosiła się do różnych postaw współczesnej młodzieży i ich oczekiwań związanych ze świętami Bożego Narodzenia. Następnie dzieci przedstawiły wydarzenia  sprzed ponad dwóch tysięcy lat, kiedy to w Betlejem w ubogiej szopie narodziło się Dzieciątko Jezus. Ciekawe połączenie współczesności z czasami i okolicznościami, w których narodził się Zbawiciel wywołało wzruszenie oraz wdzięczność za to, co Bóg zrobił dla człowieka i ciągle robi.  

Uroku inscenizacji dodały kolędy i pastorałki, które napełniły wszystkich świąteczną radością i sprawiły, że każdy mógł poczuć atmosferę świąt. Uczniowie pięknym śpiewem oraz grą na akordeonie, gitarze i skrzypcach  zachwycili widzów i uświetnili wspólne świętowanie.

Serdeczne podziękowania kieruję szczególnie do wszystkich uczniów, którzy występowali w jasełkach, gości przybyłych na uroczystość  i do nauczycieli – pani Urszuli Szai, pani Agnieszki Markowicz oraz pani Bożeny Obozy, która przygotowała piękne zaproszenia.

 

                                                                            Halina Rudzik

Data dodania: 2020-01-17 09:08:32
Data edycji: 2020-01-20 21:32:25
Ilość wyświetleń: 374

Klasy

Przejdź na stronę swojej klasy!
Zobacz

Nasi Partnerzy

Motto
naszej
szkoły

Prawdziwie wielki jest ten człowiek, który chce się czegoś dowiedzieć"

Jan Paweł II
Bądź z nami
Aktualności i informacje
Biuletynu Informacji PublicznejElektroniczna Platforma Usług Administracji Publicznej