PICTIONARY konkurs językowo-plastyczny dla uczniów kl. 1-3

PICTIONARY  konkurs językowo-plastyczny dla uczniów kl. 1-3

Regulamin:

1. Konkurs skierowany jest do uczniów kl. 1-3. Każdy poziom (1, 2, 3) oceniany będzie osobno.
  2. Konkurs polega na wykonaniu pracy plastycznej przedstawiającej znaczenie wybranego słowa w języku angielskim, np. „coffee” ułożone z ziaren kawy.
  3. Technika wykonania pracy – dowolna (np. rysunek, kolaż, ołówek, techniki mieszane). Forma – płaska. Format – A4 lub A3.
  4. Uczniowie wykonują prace samodzielnie i indywidualnie.
  5. Na odwrocie pracy należy napisać drukowanymi literami imię, nazwisko oraz klasę.
  6. Ocenie podlegają:
  • zgodność z regulaminem i tematem konkursu,
  • pomysłowość i oryginalność,
  • walory estetyczne,
  • poprawność językowa.
  1. Termin oddania prac – 31 maja 2022r.u nauczyciela języka angielskiego.
  2. Ogłoszenie wyników – na początku czerwca 2022 r. na stronie internetowej szkoły.
  3. Udział w konkursie jest równoznaczny ze zgodą na publikację danych ucznia (imię, nazwisko, klasa), zdjęcia pracy oraz wyników na stronie internetowej szkoły.
  4. W skład komisji konkursowej wchodzą:

- Patrycja Kasperek,

- Justyna Rapa.

Zachęcam do wzięcia udziału!

Patrycja Kasperek

Data dodania: 2022-04-26 17:50:08