Osiągnięcie Miłosza w „Ogólnopolskiej Olimpiadzie Przedmiotowej OLIMPUS” z j. niemieckiego

Jest nam niezmiernie miło ogłosić, że uczeń kl. V b – Miłosz Wojtowicz  zajął 7. miejsce w „Ogólnopolskiej Olimpiadzie Przedmiotowej OLIMPUS” z języka niemieckiego w kategorii klas piątych szkoły podstawowej. Miłosz otrzyma dyplom laureata.

Miejsce 22. zajęła uczennica kl. VII a – Maja Wojtowicz w kategorii klas siódmych. Miejsce 23. zajęła Lena Korycka w kategorii klas szóstych. Miejsce 23. zajęła Heather Maunder w kategorii klas piątych. Pozostali uczestnicy konkursu z naszej szkoły uplasowali się również na dobrych pozycjach.

W „Ogólnopolskiej Olimpiadzie Przedmiotowej OLIMPUS” z języka niemieckiego - sesja zimowa 2020 udział brali uczniowie z kl. IV-VIII. Celem olimpiady było zwiększenie wiadomości gramatyczno-leksykalnych, umiejętności oraz kompetencji językowych wśród uczniów w zakresie języka niemieckiego.

Składamy serdeczne gratulacje wszystkim uczestnikom olimpiady i życzymy dalszych sukcesów!

Nauczyciele języka niemieckiego:

Adrian Banyś