Ogólnopolski Konkurs Języka Angielskiego „The Big Challenge 2024‘’

Nauczyciele języka angielskiego Szkoły Podstawowej nr 3 w Bolesławcu zapraszają uczniów do wzięcia udziału w Ogólnopolskim Konkursie Języka Angielskiego „The Big Challenge 2024‘’. To konkurs dla uczniów klas 4-8 szkoły podstawowej oraz kl. 1 LO, który co roku gromadzi ponad 450 tysięcy uczestników w całej Europie. Oprócz sprawdzenia swojego poziomu językowego, uczniowie mogą zmierzyć się z rówieśnikami z całej Polski bez opuszczania szkoły i dodatkowo mogą wygrać wiele atrakcyjnych nagród.

Obojętnie czy w klasycznej formie online czy w wersji mieszanej, konkurs ma realny wpływ na motywację uczniów. „The Big Challenge‘’ proponuje również wiele ciekawych zadań klasowych, od zadawania zadań domowych po udział w wydarzeniach oraz językowych wyzwaniach dla całęj klasy, przez cały rok szkolny.

Konkurs zostanie zorganizowany pomiędzy 08-12 kwietnia 2024 roku na terenie szkoły. Dokładny termin rozpoczęcia konkursu dla każdej z grup zostanie podany przed wydarzeniem. Szczegółów dot. konkursu udzielają nauczyciele języka angielskiego.

Opracowała: Patrycja Kasperek

Data dodania: 2024-02-15 20:03:44