Ogólnopolska Olimpiada Zdrowia PCK - sukces Michała Wilka

Mamy zaszczyt poinformować, że MICHAŁ WILK - uczeń klasy 8b Szkoły Podstawowej nr 3 im. Armii Krajowej w Bolesławcu zajął III miejsce na szczeblu rejonowym Ogólnopolskiej Olimpiady Zdrowia PCK. Partnerem głównym 30. edycji konkursu została sieć sklepów Biedronka.

Michał uzyskał największą ilość punktów w etapie szkolnym, do którego przystąpiło dwanaścioro uczniów z klas VI-VIII SP nr 3 w Bolesławcu i tym samym był naszym reprezentantem w rejonie. Startująca w olimpiadzie młodzież wykazała się szeroką wiedzą dotyczącą prawidłowego odżywiania się człowieka oraz skutków złych wyborów dietetycznych - przejadania się lub niedożywienia.

Bożena Oleksiuk-Rokoszna

Data dodania: 2023-05-16 20:21:11