Niecodzienna wizyta

Na chwilę przed rozpoczęciem ferii zimowych w naszej szkole miała miejsce niecodzienna wizyta. Mieliśmy okazję gościć policjantów z Komendy Powiatowej Policji w Bolesławcu wraz z psem przeszkolonym do szukania substancji niedozwolonych. Uczniowie szkoły dowiedzieli się o zagrożeniach wynikających ze stosowania substancji niedozwolonych oraz jakie mogą być konsekwencje związane z niewłaściwym zachowaniem na terenie szkoły oraz poza szkołą. Policjanci odpowiadali na pytania uczniów oraz przestrzegli młodzież przed zachowaniami zagrażającymi ich bezpieczeństwu.

Serdecznie dziękujemy za współpracę Komendzie Powiatowej Policji w Bolesławcu i liczymy na dalszą współpracę.

Katarzyna Wierzejska

Data dodania: 2024-01-21 20:16:57