NAUCZYCIEL NA MEDAL

NOMINACJA

Szanowna Pani Marta Łagowska

Niniejszym gratulujemy uzyskania nominacji do nagrody dla najbardziej cenionych i lubianych nauczycieli w województwie dolnośląskim w wielkim plebiscycie NAUCZYCIEL NA MEDAL. Nominacja została zgłoszona przez uczniów i ich rodziców. Niewątpliwie jest dowodem wielkiego uznania i sympatii.

To już kolejna edycja wielkiej akcji edukacyjnej „Gazety Wrocławskiej” pod honorowym patronatem Cezarego Przybylskiego, marszałka województwa dolnośląskiego. Na laureatów, którzy zostaną wybrani w głosowaniu, czeka mnóstwo cennych nagród, które zostaną wręczone podczas uroczystej gali.

Zapraszamy do zapoznania się ze szczegółowymi informacjami o akcji, które można znaleźć pod adresem www.gazetawroclawska.pl/nauczyciel. Wszyscy nominowani nauczyciele zostaną zaprezentowani  w specjalnym dodatku dołączonym do gazety. Artykuły o plebiscycie oraz prezentacje liderów głosowania będą się ukazywać na łamach drukowanego wydania „Gazety Wrocławskiej”.

Data dodania: 2018-10-19 10:21:17
Data edycji: 2018-10-19 10:24:15