Nasi uczniowie laureatami „Ogólnopolskiej Olimpiady Przedmiotowej OLIMPUS” z języka niemieckieg

Jest nam niezmiernie miło ogłosić, że uczniowie naszej szkoły uzyskali wysokie miejsca w „Ogólnopolskiej Olimpiadzie Przedmiotowej OLIMPUS” z języka niemieckiego - sesja wiosenna 2021.

Wyniki olimpiady:

Miłosz Wojtowicz - 9. miejsce w kategorii klas szóstych (dyplom laureata).

Maja Wojtowicz - 9. miejsce w kategorii klas ósmych (dyplom laureata).

Szymon Olechnowicz - 10. miejsce w kategorii klas ósmych (dyplom laureata).

Pozostali uczestnicy olimpiady uplasowali się również na dobrych pozycjach. Klasy szóste reprezentowali: Jakub Kowalski i Kacper Biernat. Klasy siódme reprezentowali: Oskar Rak, Aleksandra Kulik, Lena Korycka i Lena Nikodem. Natomiast klasę ósmą reprezentowała także Kinga Kukieła.

W „Ogólnopolskiej Olimpiadzie Przedmiotowej OLIMPUS” z języka niemieckiego - sesja wiosenna 2021 udział brali uczniowie z kl. VI-VIII. Celem olimpiady było zwiększenie wiadomości gramatyczno-leksykalnych, umiejętności oraz kompetencji językowych wśród uczniów w zakresie języka niemieckiego.

Składamy serdeczne gratulacje wszystkim uczestnikom olimpiady i życzymy dalszych sukcesów!

Nauczyciele języka niemieckiego:

Agnieszka Markowicz