Narodowe Czytanie- podziękowanie

9 września tego roku nasza szkoła wzięła udział w akcji Narodowego Czytania. Wspólnie z Prezydentem RP Andrzejem Dudą wraz z małżonką oraz wieloma placówkami w całej Polsce czytaliśmy Nowele polskie.

Wczoraj otrzymaliśmy z kancelarii Prezydenta list z podziękowaniem za udział w akcji, okolicznościowy egzemplarz Nowel polskich, wzbogacony ilustracjami przygotowanymi specjalnie z myślą o tegorocznej akcji, a także flagę Rzeczpospolitej Polskiej, symbol naszej tożsamości i państwowości.

Jesteśmy bardzo dumni i szczęśliwi, że nasz udział został dostrzeżony i doceniony oraz z dowodów  sympatii Prezydenta Rzeczpospolitej Polskiej.

E.Szczegodzińska

Data dodania: 2019-12-03 14:00:01