Nagrody za promocję miasta rozdane...

Miło nam poinformować społeczność szkolną o otrzymaniu nagrody za promocję miasta!

W roku szkolnym 2018/ 2019 Szkoła Podstawowa nr 3 brała udział w projekcie polsko- czesko- słowacko- ukraińskim „Sto lat wzajemności i różnorodności”.

Nagroda za promocję miasta została przyznana za promowanie Bolesławca na Ukrainie. Reprezentowaliśmy nasze miasto w Uzhorodzie, gdzie przebywaliśmy w ramach projektu z młodzieżą ukraińską, czeską z Czeskiej Lipy oraz słowacką z Berdejova.

Dziękuję uczniom: Ani, Ewelinie, Paulinie, Patrycji, Ali oraz Dawidowi, Marcelowi, Konradowi, Marcelemu, Piotrowi i Wojciechowi za wspaniały wyjazd.

Relację z gali można prześledzić: https://youtu.be/mwHLiO3M-oY ( w 30. minucie gali jest podana informacja o nagrodzie dla naszej szkoły).

Sylwia Herbut

Data dodania: 2020-06-01 08:58:54