Mistrzostwa Bolesławca Szkół Podstawowych w Minipiłce Nożnej

W zorganizowanych przez MOSiR Mistrzostwach Bolesławca Szkół Podstawowych w Minipiłce Nożnej nasz szkoła zajęła IV miejsce.

Mistrzostwa Bolesławca Szkół Podstawowych w Minipiłce Nożnej odbyły się w piątek, 5 kwietnia 2019 r, na orliku przy Szkole Podstawowej nr 1 w Bolesławcu.

Uczniowie ze Szkoły Podstawowej nr 3 wywalczyli IV miejsce. Drużyna wystąpiła w składzie: Marcel Żak, Marceli Kot, Dawid Zawada, Dawid Fukas, Oskar Rak, Łukasz Kalita, Szymon Rudzik, Patryk Głowacki, Adam Dubiel i Oliwier Miżdal.

Zawody odbyły się w ramach Dolnośląskich Igrzysk Młodzieży 2018/2019. Organizatorem rozgrywek był Miejski Ośrodek Sportu i Rekreacji.

Drużyna godnie reprezentowała Szkołę Podstawową nr 3 w Bolesławcu.

Opracowała: Patrycja Kasperek

Data dodania: 2019-04-07 20:36:41