Miłosz Wojtowicz laureatem III edycji konkursu InstaLogik

InstaLogik to popularyzatorski konkurs matematyczno-informatyczny dla uczniów klas 4-8 SP. Konkurs realizowany jest w całości on-line. Organizowany jest przez Placówkę Edukacji Informatyczno-Matematycznej  oraz Ośrodek Informacji i Zastosowań Komputerów w Warszawie. Jego celem jest rozwijanie zainteresowań matematycznych i programistycznych młodzieży oraz propagowanie myślenia komputacyjnego.

Uczeń Szkoły Podstawowej nr 3 wziął udział w tym konkursie i uplasował się na zaszczytnym 3. miejscu w województwie dolnośląskim.

Gratulujemy sukcesu i życzymy dalszych osiągnięć.

Inf. Bożena Oleksiuk-Rokoszna

Data dodania: 2022-04-10 17:53:05