Mikołajkowe warsztaty w bibiliotece

Mikołajki to jedno z najbardziej ukochanych i wyczekiwanych przez wszystkie dzieci świąt. Biblioteka szkolna włączyła się również w te radosne obchody. Na osoby wypożyczające w tym dniu książkę czekały miłe upominki. Jak na tę okoliczność przystało mieliśmy na głowach mikołajkowe czapki, zaś do pomocy naszej mikołajkowej bibliotekarce przybyła przewodnicząca Samorządu Uczniowskiego - Amelia Kunecka. W tym dniu wszyscy odwiedzający bibliotekę mieli okazję podziwiać prace uczennicy, gdyż jej robótki ręczne były u nas na wystawie.

Cała społeczność szkolna odwiedzająca w tym dniu bibliotekę próbowała swoich sił podczas wykonywania ciepłego szalika dla Mikołaja. Z kolei uczniowie klas 4a i 8b w ramach zajęć przygotowanych przez Samorząd Uczniowski wraz z opiekunami uczyli się robótek ręcznych z wykorzystaniem szydełek i wełny zakupionych w ramach rządowego programu Laboratoria Przyszłości. W tym szczególnym dniu młodzież klas ósmych wykonała także kartki bożonarodzeniowe w ramach akcji "Świąteczna Pomoc dla Rodaków na Wschodzie".

Mam nadzieję, że miło spędziliście z nami ten mikołajkowy czas, a kogoś z was zaciekawiło zainteresowanie Amelki i niedługo będziemy mogli podziwiać inne hobby. Dziękuję pani Bożenie Obozie i panu Adrianowi Banysiowi oraz Samorządowi Uczniowskiemu za pomoc w organizacji przedsięwzięcia.

Agnieszka Markowicz

Data dodania: 2022-12-10 17:40:33