Mikołajki w kl. I A

W piątek 6 grudnia dzieci z klasy IA odwiedził Mikołaj. Przyniósł paczki, a w podziękowaniu dzieci zaśpiewały mu piosenkę o reniferach. Po wyjściu gościa dzieci wysłuchały bajki pt: "Święty Mikołaj wchodzi kominem" oraz leżąc na wygodnych poduchach przyniesionych z domu i jedząc przygotowany przez rodziców popcorn i babeczki, oglądały film pt: "Świąteczne psiaki". Na koniec chętne dzieci wykonały śnieżynki, którymi udekorowały okna naszej klasy oraz ubrały choinkę, wprowadzając zimowy nastrój.

M. Jastrząbek
Data dodania: 2019-12-12 21:22:05