Mikołajki w kl. 4b

W dniu 6 grudnia br. obchodzone były w kl. 4b tzw. Mikołajki.

Na pierwszej lekcji uczniowie w grupach zmierzyli się z Mikołajkowymi Stacjami Zadaniowymi. Poradzili sobie świetnie, w związku z czym otrzymali cukrowe laski.

Na następnej lekcji, gdy nie spodziewali się więcej atrakcji, uczniowie zostali obdarowani czekoladami oraz długopisami, a w sali oczekiwał na nich słodki poczęstunek.

Obchodzenie Mikołajek w klasie 4b tak naprawdę rozpoczęło się w poprzedni poniedziałek, gdy uczniowie wyruszyli do kina Forum na spektakl "Pan Kleks". Po przedstawieniu świętowano w kręgielni, gdzie dzieci próbowały swoich sił na torach z kręglami w dłoni oraz uczestniczyły w mini pokazie sztuk magicznych:)

Oba poniedziałki były dla całej klasy 4b pełne pozytywnych sytuacji, które z pewnością służyły integracji uczniów.

Sylwia Herbut

Data dodania: 2021-12-10 20:30:46