Opcje widoku
Powiększ tekst
Powiększ tekst
Pomniejsz tekst
Pomniejsz tekst
Kontrast
Kontrast
Podkreślenie linków
Podkreślenie linków
Deklaracja dostępności
Deklaracja dostępności
Reset
Reset

MIKOŁAJ W NASZEJ SZKOLE

MIKOŁAJ W NASZEJ SZKOLE

6 grudnia to dzień, na który czekają wszystkie dzieci. Już od samego rana w naszej szkole było słychać świąteczne piosenki. Na korytarzu i w salach lekcyjnych królował kolor czerwony. Dzieci ubrane były w „mikołajkowe barwy”. W tym wyjątkowym dniu szkołę odwiedził Święty Mikołaj, który od godziny 08.00 miał pełne ręce pracy. Najpierw zawitał do wszystkich dzieci z klas I-III, potem miał przyjemność odwiedzić uczniów klas IV-VIII. Wszyscy przywitali Mikołaja niezwykle ciepło i serdecznie. Dzieci śpiewały mu świąteczne piosenki, recytowały przygotowane wcześniej wierszyki, a Mikołaj w zamian obdarowywał wszystkich uczniów cukierkami. Każde dziecko mogło zrobić sobie z Mikołajem pamiątkowe zdjęcie.

 

Samorząd Uczniowski zorganizował na długiej przerwie lekcyjnej wspólną zabawę z okazji Mikołajek. Rytmiczna muzyka wprowadziła wszystkich w radosny nastrój, dzięki czemu wszyscy bawili się znakomicie. Uczniowie kl. IV-VIII na długiej przerwie zatańczyli dla Mikołaja „Belgijkę”, która w naszej szkole cieszy się dużą popularnością. Tego dnia atmosfera była niezwykle magiczna i świąteczna, pełna uśmiechu dzieci i wszystkich pracowników szkoły. Mamy nadzieję, że w następnym roku również przywitamy tak cudownego Mikołaja, który wywołał mnóstwo pozytywnych emocji w sercach naszych uczniów.

 

Samorząd Uczniowski składa podziękowania pani Małgorzacie Maksymów za zaangażowanie i zorganizowanie wizyty Świętego Mikołaja w szkole. Dziękujemy uczniom i nauczycielom oraz Radzie Rodziców, dzięki której worek Mikołaja z cukierkami był pełny.

 

 

Opiekunowie Samorządu Uczniowskiego:

Adrian Banyś i Justyna Orszulak 

 

Data dodania: 2023-12-08 23:13:10
Data edycji: 2023-12-08 23:19:56
Ilość wyświetleń: 56

Nasi Partnerzy

Bądź z nami
Aktualności i informacje
Biuletynu Informacji PublicznejElektroniczna Platforma Usług Administracji Publicznej
Biuletynu Informacji Publicznej
Elektroniczna Platforma Usług Administracji Publicznej