Mikołaj w kl. Ib!

6 grudnia uczniowie klasy 1b zgodnie z instrukcją zawartą w liście od Mikołaja, wpatrywali się w niebo, by ujrzeć jego sanie. Niektórym się udało, byli i tacy co słyszeli „ho - ho”. Jedno jest pewne, Mikołaj kręcił się w okolicy, bo po powrocie do sali zastała nas wielka niespodzianka –fantastyczne prezenty. Pozostając w dobrym nastroju, dzieci dekorowały świąteczne pierniczki. Było dużo zabawy, śmiechu, skupienia, a efekty możecie sami zobaczyć. Zostawiliśmy dwa pierniczki dla Mikołaja w podziękowaniu za wspaniałe prezenty, pierniki były „najlepsze na świecie”, więc może za rok znowu nas odwiedzi. Dziękujemy!

G.Grabowska

Data dodania: 2019-12-10 09:00:19