MIĘDZYNARODOWY KONKURS JĘZYKA ANGIELSKIEGO

Nauczyciele języka angielskiego Szkoły Podstawowej nr 3 w Bolesławcu zapraszają  uczniów do wzięcia udziału w międzynarodowym konkursie języka angielskiego ‘The Big Challenge’. Konkurs odbywa się w formie ONLINE, podczas niego koniecznie trzeba mieć własne słuchawki.

The Big Challenge Contest to konkurs dla uczniów klas IV-VIII szkoły podstawowej, który odbywa się raz w roku w kilku krajach Europy. To doskonałe narzędzie motywacyjne, które łączy ogólnopolskie wydarzenie z dobrą zabawą. Co roku, w polskiej edycji konkursu bierze udział ponad 20 tysięcy uczniów.

Głównym celem konkursu jest promowanie nauki języka angielskiego w formie zabawy pedagogiczno-edukacyjnej. Konkurs pobudza motywację do nauki języka obcego poprzez dostęp do nowoczesnej platformy treningowej English Every Day.

Konkurs zostanie zorganizowany pomiędzy 17-21 kwietnia na terenie szkoły. Dokładny termin rozpoczęcia konkursu dla każdej z grup zostanie podany przed wydarzeniem. Szczegółów dot. konkursu udzielają nauczyciele języka angielskiego.

Opracowała Patrycja Kasperek

Data dodania: 2023-02-07 21:41:23