KONKURSY ORGANIZOWANE PRZEZ PCEiKK

W związku ze zmianą terminów konkursów organizowanych przez PCEiKK w Bolesławcu przekazujemy nowy harmonogram konkursów- etapów szkolnych.  W obecnej chwili terminy etapów powiatowych nie są znane.

XVIIIBolesławiecki Konkurs Matematyczny-kl. III szkoły podstawowej- 3 marca 2020 r.

XVIIIBolesławiecki Konkurs Matematyczny -kl. VIII szkoły podstawowej- 3 marca 2020 r.

XXPowiatowy KonkursJęzyka Polskiego dla uczniów klas szóstych szkoły podstawowej(kl. V-VI)- 4 marca 2020r.

XIXPowiatowy Konkurs Języka Polskiegodla uczniów klasyVII-VIIIszkoły podstawowej-9 marca 2020 r.

XVIIIPowiatowy Turniej Ortograficzny kl. III szkoły podstawowej- 10 marca 2020 r.

XVIIIPowiatowy Turniej Ortograficzny kl. IV-VI szkoły podstawowej- 11 marca 2020 r.

XVIIIPowiatowy Turniej Ortograficzny kl. VII-VIIIszkoły podstawowej- 12 marca 2020 r.

XIIPowiatowy Konkurs Języka Niemieckiego -kl. VIII szkoły podstawowej- 17 marca 2020 r.

VIIPowiatowa Olimpiada Biblijnakl. V-VIII szkoły podstawowej(Ewangelia według św. Łukasza)-19 marca 2020r.

XIIPowiatowy Turniej Wiedzy o Sztuce im. Jolanty Ajlikow-Czarneckie- 16 kwietnia 2020 r.*

* data wstępna organizacji konkursu (może ulec zmianie)

Data dodania: 2020-02-26 11:45:13

''Prawdziwie wielki jest ten człowiek, który chce się czegoś dowiedzieć''