Konkursy ''Las bliżej nas'' oraz ''Na baterie też jest sposób''

W dniu 23.06.2021r w Miejskiej Bibliotece Publicznej- Centrum Wiedzy w Bolesławcu odbyła się uroczysta gala wręczenia nagród w konkursie wiedzy o lesie „Las bliżej nas” Był on zorganizowany przez Miejskie Centrum Edukacji Ekologicznej w Bolesławcu w ramach zadania: „ warsztaty edukacji leśnej i konkurs las bliżej nas” przeznaczony dla wszystkich klas drugich szkół podstawowych.

Naszą szkołę  reprezentowały Zuzanna Szwed i Izabela Grzelak z klasy 2a oraz Maja Radlak i Bianka Wilisowska z klasy 2b. Ogromne brawa i gratulacje dla Was dziewczyny!

Podczas tej gali odbyło się również rozstrzygnięcie konkursu „Na baterie też jest sposób”, który polegał na zbiórce jak największej ilości zużytych baterii. Naszym szkolnym koordynatorem tego konkursu była pani Bożena Oleksiuk- Rokoszna.  W podziękowaniu za udział w zbiórce baterii nasza szkoła otrzymała upominek w postaci kosza, do którego będziemy wrzucać zużyte baterie.

Angelika Becla

Data dodania: 2021-06-23 19:43:52