Konkurs z j. angielskiego dla kl. I- III

Przygotuj pracę plastyczną i zdobądź nagrodę!

Uczniowie klas I-III przed Wami pierwsze wyzwanie. Zachęcam Was do wprowadzenia nauki j.angielskiego do codziennego życia!

ZADANIE i CEL KONKURSU

1.Zadaniem konkursowym jest wykonanie pracy plastycznej dowolną techniką pt. „Z czym kojarzy mi się jesień?”, podpiszcie po angielsku najważniejsze elementy i przynieście swoje prace do nauczyciela języka angielskiego.

2.Celem konkursu jest prezentacja prac plastycznych, pomysłowości i zdolności artystycznych uczestników w galerii konkursowej.

3.Przyniesione prace plastyczne zamieścimy na szkolnej stronie szkoły.

4.Termin oddawania prac konkursowych – od października do listopada 2021 r.

5.Ogłoszenie wyników konkursu nastąpi: 30 listopada 2021 r.

6.Zgłoszenie pracy plastycznej do konkursu jest równoznaczne z wyrażeniem zgody na umieszczenie pracy na szkolnej stronie szkoły.

Organizator konkursu

Patrycja Kasperek