KONKURS WIEDZY O SPORCIE

Konkurs przeprowadzony został w Szkole Podstawowej nr 3 w Bolesławcu w sali informatycznej nr 6 . Do Szkolnego Konkursu Wiedzy o Sporcie  zgłosiły się po dwie osoby z poszczególnych klas od klasy IV do VIII.
Wiedza uczestników oceniana była przez jurorów w składzie: Patrycja Kasperek, Wanda Wysocka oraz Jacek Maj. Uczniowie mieli za zadanie odpowiedzieć na pytania konkursowe w formie elektronicznej. Rywalizacja  polegała na rozwiązaniu w warunkach kontrolowanej samodzielności zestawu zadań zamkniętych. Celem konkursu była popularyzacja wiedzy o sporcie w Szkole Podstawowej nr 3 w Bolesławcu oraz aktywizowanie uczniów do zgłębiania wiedzy o sporcie i możliwościach aktywnego spędzania wolnego czasu.

Punktacja końcowa ustaliła klasyfikację indywidualną.

1.Karolina Guzowska         klasa VIIIa

2.Anna Jadach                      klasa VIIIa

3.Oskar Rak                          klasa Va

Uroczyste wręczenie nagród odbędzie się na apelu podsumowującym działania w I semestrze 2018/2019 rok.

Gratulujemy wszystkim Uczestnikom konkursu!!!

Patrycja Kasperek, Jacek Maj

Data dodania: 2019-02-14 11:10:49