Konkurs „Twoje Dane, Twoja Sprawa'' rozstrzygnięty!

W ubiegłym roku szkolnym został przeprowadzony konkurs plastyczny pod taką samą nazwą jak program, w którym szkoła uczestniczyła, mianowicie – „Twoje Dane, Twoja Sprawa".

Celem konkursu było przybliżenie tematu ochrony danych osobowych, rozwijanie kreatywności oraz wyobraźni poprzez ekspresję plastyczną.

W rozstrzygnięciu konkursu przeszkodził stan epidemiologiczny i ogólnospołeczny lockdown.

Nie chcąc przedłużać i dalej czekać na powrót uczniów do szkoły, chcieliśmy ogłosić wyniki konkursu i tym samym doprowadzić sprawę do końca.

Oto laureaci konkursu:

I miejsce – Maja Wojtowicz,

II miejsce – Miłosz Wojtowicz.

Serdecznie gratulujemy!!!

Justyna Kołodziejczyk- Żugaj