Konkurs plastyczny ''Nasze ogrody działkowe''

Dnia 10.09.2022 r. obchodzono w Bolesławcu Dzień Działkowca. W parku im. Harcmistrza Huberta Bonina zostały rozdane nagrody dzieciom, które brały udział w konkursie plastycznym dla kl. 1-3 ,,Nasze piękne ogrody działkowe ". Na 68 prac ze wszystkich szkół wybrano 5 wyróżnień oraz 12 prac plastycznych. Główną nagrodą było umieszczenie zdjęć tych prac w Kalendarzu Działkowca.

Ze Szkoły Podstawowej nr 3 były to prace następujących uczennic: Mileny Durtki, Liliany Kaczyńskiej i Nadii Słychan z kl. 3b (obecnie kl. 4b) oraz Hani Kuczyńskiej z kl. 2b (obecnie kl. 3b).

Przed rozdaniem nagród trwał program artystyczny. W zespole Canonki tańczyły uczennice naszej szkoły: Zuzia Kuczyńska, Antonina Rola, Hania Kuczyńska i Martynka Balacz.

Gratulujemy naszym uczennicom, życzymy dalszych sukcesów.

Opracowała: Urszula Szaja

Data dodania: 2022-09-19 19:51:24