KONKURS PLASTYCZNY „MARIA DE MATTIAS – OCZYMA DZIECI”

W ramach miejskich obchodów Święta Patronki Miasta – Marii De Mattias, w naszej szkole odbył się konkurs plastyczny „Maria De Mattias – oczyma dzieci”. W konkursie odbywającym się w dwóch kategoriach wiekowych, klasy I-III i klasy IV-VI, wzięło udział 10. uczniów. Konkurs przeprowadziły pani Monika Jastrząbek, pani Justyna Rapa i pani Olga Bugaj.

Laureatkami konkursu zostały Julia Zdunek – uczennica klasy III „a” i Joanna Markowicz z klasy VIII „c”.

Dnia 26 maja 2023 r. w Miejskiej Bibliotece Publicznej im. Cypriana Kamila Norwida – Centrum Wiedzy w Bolesławcu odbyło się uroczyste otwarcie wystawy pokonkursowej pt. „Maria De Mattias – oczyma dzieci i młodzieży”. Na wystawie zaprezentowane zostały również nagrodzone prace plastyczne naszych uczennic.

Składamy serdeczne gratulacje i życzymy dalszych sukcesów!

Anna Ryżewska

Data dodania: 2023-05-29 18:05:41