Konkurs plastyczny „Bolesławiecka ekowiosna”

Dnia 22 marca 2024 r. podczas Bolesławieckiego Kiermaszu Wielkanocnego Prezydent Miasta Bolesławiec - Piotr Roman nagrodził laureatów konkursu plastycznego pt. „Bolesławiecka ekowiosna” w trzech kategoriach: dzieci przedszkolne, uczniowie klas I-III oraz uczniowie klas IV-VI. Dostarczono aż 197 prac plastycznych z bolesławieckich przedszkoli i szkół. Organizatorem konkursu była Miejska Biblioteka Publiczna im. Cypriana Kamila Norwida - Centrum Wiedzy w Bolesławcu (Miejskie Centrum Edukacji Ekologicznej) oraz Miejski Zakład Gospodarki Komunalnej Sp. z o. o. w Bolesławcu.

Głównym celem konkursu było propagowanie postaw proekologicznych wśród dzieci i dorosłych oraz promocja i utrwalenie zachowań i nawyków odpowiedzialnego ekologicznie postępowania w życiu codziennym.

Miło nam poinformować, że w kategorii uczniów klas I-III pierwsze miejsce otrzymała uczennica naszej szkoły - Angelika Witowska z klasy 1a. Uczniowie wyróżnieni w konkursie: Jan Włodarczyk - klasa 1a, Michalina Hećko - klasa 1a, Zuzanna Kuczyńska - klasa 2a, Zofia Janowska - klasa 2a oraz Hanna Witnik - klasa 3a.

Serdecznie gratulujemy wszystkim zwycięzcom.

Ewelina Potaśnik

Więcej informacji na stronie Urzędu Miasta Bolesławiec:
Bolesławiecka ekowiosna – wyniki konkursu

Data dodania: 2024-03-26 20:14:20