Konkurs PICTIONARY dla uczniów klas I - III

1. Konkurs skierowany jest do uczniów kl. 1-3.
  2. Konkurs polega na wykonaniu pracy plastycznej przedstawiającej znaczenie wybranego słowa w języku angielskim, np. „coffee” ułożone z ziaren kawy.
  3. Technika wykonania pracy – dowolna (np. rysunek, kolaż, ołówek, techniki mieszane). Forma – płaska. Format – A4 lub A3.
  4. Uczniowie wykonują prace samodzielnie i indywidualnie.
  5. Na odwrocie pracy należy napisać drukowanymi literami imię, nazwisko oraz klasę.
  6. Ocenie podlegają: zgodność z regulaminem i tematem konkursu, pomysłowość i oryginalność, walory estetyczne, poprawność językowa.
  7. Termin oddania prac – 31 listopada 2022r. u nauczyciela języka angielskiego.
  8. Ogłoszenie wyników – w grudniu 2022 r. na stronie internetowej szkoły.
  9. Udział w konkursie jest równoznaczny ze zgodą na publikację danych ucznia (imię, nazwisko, klasa), zdjęcia pracy oraz wyników na stronie internetowej szkoły.
  10. W skład komisji konkursowej wchodzą: Patrycja Kasperek, Justyna Rapa, Adrian Banyś.

Zachęcamy do wzięcia udziału!

Data dodania: 2022-10-23 21:33:06
Data edycji: 2022-10-24 20:11:53