Czcionka:

A+A-

Kontrast:

Konkurs dla kl. III.

Konkurs dla kl. III.

Jesienią bieżącego roku Przedsiębiorstwo Wodociągów i Kanalizacji w Bolesławcu było organizatorem akcji edukacyjnej skierowanej do uczniów klas III szkół podstawowych z terenu Gminy Miejskiej Bolesławiec.

21 września 2018 roku nasi uczniowie z klasy III a wraz z wychowawcą Hanną Paligą wzięli udział w warsztatach terenowych pod nazwą „Woda źródło życia, czyli z PWiK o wodzie, ściekach i zielonej energii. Podczas zajęć uczniowie zapoznali się z produkcją wody, oczyszczaniem ścieków oraz produkcją zielonej energii. Po warsztatach otrzymaliśmy materiały pomocnicze w celu przygotowania się do konkursu oraz zostaliśmy zobowiązani do wykonania plakatu promującego picie wody z kranu jako proekologicznego stylu życia.

Pani Hanna Paliga zorganizowała konkurs klasowy w celu utrwalenia zdobytej wiedzy i wyłonienia dwóch reprezentantów szkoły do konkursu finałowego. Zostali nimi : Paweł Duda i Hanna Kulig.

10 października 2018 roku w sali konferencyjnej BOK – MCC odbył się konkurs finałowy – nasza Hania Kulig zdobyła II miejsce, a nasz plakat spośród 7 plakatów znalazł się na I miejscu na liście wyróżnionych prac {plakaty nie otrzymywały miejsc, tylko wyróżnienia}.

 

Data dodania: 2018-10-14 14:25:12
Data edycji: 2018-10-16 15:16:59
Ilość wyświetleń: 772

Klasy

Przejdź na stronę swojej klasy!
Zobacz

Nasi Partnerzy

Motto
naszej
szkoły

''Prawdziwie wielki jest ten człowiek, który chce się czegoś dowiedzieć''

                                                                                                          Jan Paweł II

 

 

''Prawdziwie wielki jest ten człowiek, który chce się czegoś dowiedzieć''
Bądź z nami
Aktualności i informacje
Biuletynu Informacji PublicznejElektroniczna Platforma Usług Administracji Publicznej