Konferencja dyrektorów z rejonu jeleniogórskiego z przedstawicielami Kuratorium Oświaty we Wrocławiu

23 listopada 2022 r. w Szkole Podstawowej nr 3 im. Armii Krajowej w Bolesławcu odbyła się konferencja z przedstawicielami Kuratorium Oświaty we Wrocławiu – Delegatura w Jeleniej Górze.

Tematem był zakres  działań, jakie spoczywają na dyrektorze w zakresie odpowiedzialności dyscyplinarnej nauczycieli. Zagadnienie przedstawione zostało przez Panią Ewę Szkałubę - zastępcę Rzecznika Dyscyplinarnego dla Nauczycieli przy wojewodzie dolnośląskim. Dalszą część spotkania dotyczącą nadzoru pedagogicznego poprowadziła Pani Renata Krosnowska - wizytator KO.

W konferencji wzięło udział 27 dyrektorów z rejonu jeleniogórskiego, wśród których obecni byli wszyscy dyrektorzy miejskich przedszkoli publicznych oraz szkół podstawowych w Bolesławcu.

Strona Urzędu Miasta Bolesławiec:

Data dodania: 2022-11-25 22:54:41
Data edycji: 2023-06-29 23:15:31